Facility management, LABOX spol. s r.o.

Popis produktu:

Facility management - servis a údržba čistých prostor (laboratoří a dalších prostor s řízenou čistotou vzduchu) včetně dílčích technologií. S ohledem na požadavky klienta a důležitosti technologie je možno zajistit i službu 24 hodin 7 dní v týdnu (24/7).

Doplňující informace:

Komplexní facility management technologie čistých prostor - technická zpráva technologie, periodické prohlídky, opravy technologie, výměny spotřebního materiálu, měření a validace, technická podpora, koordinace, revize a tak dále.

ČISTÉ PROSTORY (LABORATOŘE) VČETNĚ TECHNOLOGIE (FACILITY MANAGEMENT) - servis a údržba čistých prostor včetně dílčích technologií. S ohledem na požadavky klienta a důležitosti technologie je možno zajistit i službu 24 hodin 7 dní v týdnu (24/7).

OPERAČNÍ SÁLY - servis a údržba operačních sálů a dalších prostor s vysokou náročností na částicovou a mikrobiální čistotu vzduchu. Včetně výměny vysoce účinných filtrů HEPA (ULPA), případně výměny laminarizátorů (laminarizační fólie nad operačním polem), následného zaregulování systému vzduchotechniky a akreditované měření a validace (akreditace zkušební laboratoře dle ČSN EN/ISO 17025) dle požadavků SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) a dalších dozorových orgánů.

VZDUCHOTECHNIKA - servis a údržba celých systémů i samostatných částí. Měření všech vzduchotechnických parametrů, zaregulování vzduchotechnických systémů.

LAMINÁRNÍ BOXY - u laminárních boxů zařízení provádíme validace a běžný servis (výměna spotřebního materiálu, HEPA filtrů, předfiltrů, zářivek apod.). Provádíme též dekontaminaci laminárních boxů dle ČSN EN 12469 parami formaldehydu. Zajišťujeme jak servis vlastních zařízení, tak i zařízení ostatních výrobců.

Před vlastní objednávkou servisních služeb doporučujeme předem konzultovat (viz. kontakty nebo zaslat požadavek přes webové rozhraní)


internet: www.labox.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
LABOX spol. s r.o.

Adresa společnosti:

LABOX spol. s r.o.
Brandýská 8
Jirny
250 90

internet:

www.labox.cz

Kontaktní osoby:

David Greco
obchodní ředitel
Tel.: +420 731 329 972
Fax: +420 281 012 552


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, italština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Facility management

Parametry

Název produktu: Facility management
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: kartou, hotově, fakturou, záloha + doplatek (dle dohody)
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Kvalita, bezpečnostní certifikace: ISO 9001:2009, Akreditovaná zkušební laboratoř L1313 dle ISO/IEC 17025, osvědčení umožňující přístup k utajovaným informacím vystavený Národním bezpečnostním úřadem České republiky (EU)
Copyright © 2001-2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.